AlbaChat

Kliko Mbi Foto Hini Ne Radio Chat Flatcast Chat, Radio Zemra, Ars Radio, Radio Paradisso, Radio Albertina, Radio Gostivari, Radio Florentina, Radio Debreshi, Radio Gurbeti Radio Kraka, Te gjitha Radiot ne nje vend Kliko Tani Vizito
radio-chat
Mirc Chat Vizitoni Kosova Chat, Dardania Chat, Shqiperia Chat, Zemra Chat, Ketu Mund Ti Gjeni Chatet Me te mdhej Shqiptar

Friday, January 6, 2012

Foto të reja nudo të Rozanës 2012

Janë publikuar foto të reja nudo të personazhit të shumëpërfolur në mediat shqipare, Rozana Radi, e cila pasi mohoi së fundmi në një emision autenticitetin e fotove nudo, zbulohet dhe gënjeshtra e radhës e saj.

Rozana kishte deklaruar javë më parë në emisionin “Zonë e Lirë” në Klan se fotot lakuriq të saj janë fotomontazhe dhe se këtë e vërteton varësja të cilën ajo nuk e kishe bartur me qëllim në atë emision.

Sidoqoftë, këtë gënjeshtër të Rozanës nuk e hëngri Panorama që lansoi foto të reja nudo të këngëtares, me po të njëjtën varëse. Dhe pos tjerash, vërehen dy foto kontraverse, kur Seldi i afrohet tepër asaj, dhe në anën tjetër Sinan Hoxha ia lëpin prapanicën.

Së fundmi Rozana Radi kishe pranuar në emisionin “E Diela Shqiptare” se është në lidhje me reperin kosovar MC Kresha, të cilit natyrisht se nuk do t’i pëlqejë fare kjo. /Shqipet.Ch/

Rozana Radi Nudo